طراحی سایت آژانس هواپیمایی | طراحی سایت آژانس مسافرتی

یک وب سایت آژانس هواپیمایی به عنوان یک ویترین مجازی در صنعت گردشگری عمل می‌کند و از مشتریان بالقوه استقبال و آنها را به سمت مقصد رویایی خود راهنمایی می‌کند. طراحی سایت آژانس هواپیمایی یک بستر بازاریابی ایده‌آل برای یک آژانس هواپیمایی است و با استفاده از آن می‌تواند در دسترس بودن خود را بدون موانع غیر معمول به اشتراک بگذارد. یک آژانس هواپیمایی خدمات خود را از طریق یک سایت کاربرپسند با قرار دادن محتوای قابل اعتماد، تبلیغ می کند و یک بستر بسیار آسان و عالی برای برقراری ارتباط بین مسافر است. تیم یاس کیش با تکیه بر دانش و تجربه بالای خود در زمینه طراحی انواع سایت، آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی سایت آژانس هواپیمایی به شما عزیزان است.

shape
shape
shape
shape
shape
shape

آیا نیاز به راهنمایی دارید

کارشناسان ما جهت مشاوره آماده اند

با ما در تماس باشید

 

 

چرا یک آژانس هواپیمایی نیاز به سایت دارد؟

خدمات آنلاین و رزرو

سایت های رزرو پرواز می توانند کار را برای مشتری و آژانس آسان کنند. مهم نیست که مشتریان چه امکاناتی را می خواهند، آنها می توانند به راحتی از طریق وب سایت به امکانات شرکت شما دسترسی داشته باشد. رزرو آنلاین بلیط هواپیما مزیتی است که به مشتری بالقوه امکان رزرو و پرداخت هزینه خدمات را به آسان‌ترین روش ممکن می دهد.

دسترسی و کسب اعتبار

امروزه تقریباً هر کسب و کاری مشتاق کسب اعتبار در بستر دیجیتال است. اگر آژانس هواپیمایی وب سایت نداشته باشد، دسترسی مسافر به خدمات آنها آسان نخواهد بود. یک وب سایت خوب و جذاب یک ارزش ظاهری دیجیتال مارکتینگ است که باعث ایجاد اعتبار آسان برای مشاهده سایت می شود و کاربر را مشتاق به تماس یا رزرو می‌کند. در بیشتر مواقع بسیاری از آژانس ها پلتفرم های رسانه های اجتماعی را بدون هیچ وب سایتی دنبال می کنند که یک پیوند اعتماد نادرست یا ضعیف بین فرد و مسافران خواهد بود.

برندسازی آژانس هواپیمایی

یک وب سایت فرصتی را برای برند سازی آژانس هواپیمایی به روشی مناسب فراهم می کند. یک وب سایت بستری را برای قرار دادن اطلاعات مورد نیاز مسافران فراهم می کند. یک شرکت مسافرتی می تواند افراد زیادی را در رسانه های اجتماعی برای بازدید از سایت جذب کند. این امر باعث می شود گردشگران مشتاق با شرکت تماس بگیرند. یک وب سایت جذاب نقش مهمی در اولین برداشت از کسب و کار دارد.

نظرات و تجربه مشتری

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت آژانس هواپیمایی این است که می توانید تجربه و بررسی های مسافر را بگیرید و آن را در وب سایت به اشتراک بگذارید تا با نظرات کسانی که تجربه تماس با شرکت را دارند اعتماد ایجاد کنید. نظرات این افراد که قبلاً از خدمات آژانس استفاده کردند، به متقاعد کردن مردم و جذب مشتریان بیشتر کمک می کند.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

سایت آژانس هواپیمایی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

کسب و کار شما نیاز به صرف زمان و هزینه برای کنار هم قرار دادن تعدادی از بخش ها و قطعات مختلف دارد تا وب سایتی بسازد که به خوبی کار کند و به مشتریان امکان می دهد راحت تر با شما در تماس باشند. هر یک از این موارد در این وب سایت کار خاص خود را دارد و هدف متفاوتی را دنبال می کند. چیزهای زیادی وجود دارد که یک آژانس هواپیمایی باید داشته باشد:

گزینه های برای رزرو و پرداخت آنلاین

تصور کنید که اگر سایت آژانس هواپیمایی شما سیستم رزرو خوبی داشته باشد، به مشتریان کمک می کند تا پروازها، هتل ها و سایر برنامه های سفر را پیدا و رزرو کنند. بنابراین، می تواند به شما کمک کند درآمد بیشتری به دست آورید و افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید کنند.

مشتریان باید بتوانند از این ویژگی استفاده کنند تا بتوانند به سرعت موارد لازم برای سفر خود پیدا کرده و رزرو کنند. به طوری که مشتریان بتوانند قیمت ها، در دسترس بودن و ویژگی ها را مقایسه کنند و انتخاب های هوشمندانه ای داشته باشند،.یک سیستم رزرو خوب باید به مشتریان امکان دسترسی به طیف گسترده ای از گزینه ها و ارائه دهندگان را بدهد.

مشتریان باید بتوانند از این سیستم برای دریافت اطلاعات لحظه ای و به روز رسانی در مورد رزروهای خود استفاده کنند. این سیستم همچنین باید دارای رابط ها و عملکردهای واضح و قابل درک باشد. همچنین باید دارای ویژگی های امنیتی قوی و پردازش پرداخت باشد تا مطمئن شود که داده ها و تراکنش های مشتری امن و خصوصی هستند.

طراحی واکنشگرا و کاربرپسند

بهینه سازی موبایلیک راه استراتژیک برای تغییر وب سایت شماست تا افرادی که از موبایل برای دسترسی به آن استفاده می کنند بهترین و جالب ترین تجربه ممکن را داشته باشند. وقتی محتوا واقعاً بهینه شده باشد، کاربران در همه کانال ها، از جمله دسکتاپ و موبایل، تجربه بسیار خوبی خواهند داشت.

در صورتی که کاربران در حین حضور در وب سایت شما از کار بیفتندیا عملکرد نامناسبی داشته باشند، احتمالاً وب سایت شما را ترک می کنند و به دنبال جایگزین می گردند. بنابراین، باید سایت روی همه نوع صفحه نمایش و دستگاه‌ها تجربه کاربری مطلوبی داشته باشد.

پشتیبانی 24 ساعته                                       

خدمات پشتیبانی به کل تجربه مشتری اهمیت می‌دهد. خدمات پشتیبانی مشتری بیشتر بر کمک به مشتریان برای حل مشکلات فنی متمرکز است.برای دریافت اطلاعات تماس دقیق از مشتریان، باید فرمی ایجاد شود که نام، شماره تلفن، ایمیل، و راه‌های ترجیحی برای برقراری ارتباط مانند چت زنده یا رسانه‌های اجتماعی را از آنها بپرسد. بسیاری از وب سایت های مسافرتی راه‌هایی برای ارتباط با مشتریان از طریق چت زنده یا رسانه های اجتماعی دارند.

مدیریت ایمن حساب های کاربری

وقتی مشتری می خواهد بلیط خریداری کند، اکثر سایت های مسافرتی و به طور کلی سایر سایت ها باید اطلاعات شخصی خود را ایمن نگه دارند. کسب و کار شما باید از فناوری ایمن مانند رمزگذاری و لایه های سوکت ایمن (SSL) استفاده کند. این امر نشان می دهد که اطلاعات خصوصی مانند نام، آدرس و شماره کارت اعتباری رمزگذاری شده و در حین ارسال از طریق اینترنت ایمن نگه داشته می شوند. بسیاری از وب سایت های مسافرتی نیز قوانین سختگیرانه ای برای محافظت از حریم خصوصی کاربران خود دارند و از ورود افراد به اطلاعات آنها بدون اجازه آنها جلوگیری می کنند.

از دیگر امکاناتی که باید در طراحی سایت آژانس هواپیمایی لحاظ شود می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

فرایند طراحی سایت آژانس هواپیمایی

مرحله 1: تعیین اهداف

قبل از شروع، درک هدف وب سایت شما بسیار مهم است. آیا هدف شما جذب مشتری گسترده‌تر، بهبود تجربه کاربری،یا نمایش بسته‌های مسافرتی منحصربه‌فرد است؟ تعریف واضح اهداف شما تصمیمات طراحی را که در پی خواهد آمد هدایت می کند.

مرحله 2: درک مخاطب

افرادی که می خواهید با وب سایت خود به آنها دسترسی پیدا کنید چه کسانی هستند؟  طراحی سایت باید با مخاطبان شما همسو باشد و از تصاویر و لحنی استفاده شود که آنها علاقه مند به ایجاد تعامل با خدمات شما کند. کند.

مرحله 3: طراحی ساختار

همانطور که یک ساختمان به یک پایه قوی نیاز دارد، وب سایت شما نیز به یک چارچوب با ساختار مناسب نیاز دارد. طرح بندیصفحات، منوها و عناصر کلیدی یکی از مهم‌ترین مراحل ترسیم راه طراحی سایت آژانس هواپیمایی است.

مرحله 4: طراحی تجربه کاربری و بصری

وب سایت شما باید یک جشن برای چشم ها باشد و تصاویری جذاب از مقاصد، هواپیما و تجربیات سفر را به نمایش بگذارد. از ناوبری واضح، گزینه‌های رزرو آسان براییافتن، و طراحی پاسخگو که به طور یکپارچه در همه دستگاه‌ها تطبیق می‌کند، از موارد پایه طراحی تجربه کاربری است.

مرحله 5: پیاده سازی طرح نهایی

در پشت طراحی شیک دنیای پیچیده کد و فناوری نهفته است. وب سایت شما باید بر روی یک پلتفرم قوی ساخته شود که از پرداخت های آنلاین ایمن، عملکردهای جستجوی موثر و یکپارچه سازی با سیستم های رزرو خطوط هوایی پشتیبانی کند.

مرحله 6: تست و ارزیابی

هیچ وب سایتی از ابتدا کامل نیست. ارزیابی برای اطمینان از تجربه کاربری بی عیب و نقص ضروری است. مشاهده کنید که بازدیدکنندگان چگونه در سایت شما پیمایش می کنند، مشکلات قابلیت استفاده را شناسایی می کنند و تنظیماتی را برای بهبود تجربه کلی انجام می دهند.

 خدمات طراحی سایت آژانس هواپیمایی توسط یاس کیش 

شرکت یاس کیش با تکیه بر دانش و تجربه فنی بالای اعضای فعال خود، آماده ارائه مشاوره و انجام طراحی سایت آژانس هواپیمایی با بالاترین استاندارد، عملکرد و پشتیبانی است. جهت دریافت مشاوره و نحوه همکاری با ما از طریق شماره تماس‌ یا شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید. 

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape