shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

مشاوره تخصصی

وب سایت اینترنتی هر مجموعه یک شعبه کاملا آنلاین در بستر اینترنت است، طراحی سایت مناسب با نیازمندی ها، امری کاملا تخصصی است و دانش آن هر روز تغییر می نماید.
کارشناسان طراحی وب سایت شرکت یاس کیش آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت ارائه راهکارهای مناسب برای کسب و کار شما میباشند.
برای تعیین زمان و موضوع مشاوره میتوانید با مراجعه به بخش ارتباط با ما و ارسال پیام به بخش مشاوره وب سایت و ارسال اطلاعات تماس درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید و یا از طریق تماس مستقیم تلفنی با کارشناسان مستقر در دفتر مرکزی شرکت در زمان اداری فعالیت شرکت اقدام فرمائید.

موضوعات خدمات مشاوره این شرکت در زمینه طراحی وب سایت عبارتند از:

  • راهنمایی و مشاوره در خصوص ساختار ظاهری وب سایت بجهت افزایش جذابیت های بصری و پررنگ نمودن محتوای سایت و یا محصولات وب سایت.
  • راهنمایی و مشاوره انتخاب ماژول ها وامکانات و ابزارهای مورد نیاز در وب سایت با توجه به نوع کاربرد و گستره مخاطبین و مراجعه کنندگان به وب سایت.
  • راهنمایی و مشاوره برای گرفتن دامین و هاست متناسب با نیازهای مجموعه شما.
  • راهنمایی و مشاوره در زمینه خدمات پس از طراحی وب سایت از قبیل بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو که مهم ترین اصل برای افزایش رنک و دیده شدن وب سایت در رقابت با سایر وب سایت ها میباشد.
 

image